Kijck
Terug naar het overzicht

Prinses Alexialaan 19

Ben je geïnteresseerd in dit huis?

Vraag een bezichtiging aan

Klik op de button hieronder en vraag een bezichtiging aan

De bezichtigingsrondes zijn bij deze woning helaas al vol

Ik wil graag een bezichtiging inplannen

Omschrijving

 

 

Prinses Alexialaan 19 – Modern en vrijstaand wonen in stijl

Wonen in een vrijstaand woonhuis met garage, energielabel A én zes zonnepanelen? Aan de Prinses Alexialaan in het jonge Nassaupark vind je precies dat. Deze woning is fris, strak afgewerkt en helemaal klaar voor de toekomst. Met twee parkeerplaatsen op eigen terrein, een doordachte indeling en een fraaie jaren ’30 stijl is dit een unieke kans in Hoofddorp.

Gelegen aan een groen plantsoen in een rustige woonwijk, maar met winkels, scholen, sportverenigingen en uitvalswegen op korte afstand. Deze woning combineert comfort, energiezuinigheid en een uitstekende locatie.

Indeling en afwerking:

De ruime woonkamer aan de voorzijde is heerlijk licht door de grote raampartijen en kijkt uit over het plantsoen. Aan de achterzijde vind je de luxe woonkeuken met een lang werkblad, hoogwaardige AEG inbouwapparatuur en een kokendwaterkraan. De keuken loopt door in de praktische bijkeuken en geeft toegang tot de inpandige garage met elektrische garagedeur.

Op de eerste verdieping zijn twee grote slaapkamers, beide met inloopkleedruimte, een moderne badkamer met royale inloopdouche en dubbele wastafel, een aparte toiletruimte en een technische ruimte voor wasmachine, droger, CV, mechanische ventilatie en de zonnecollector.

De tweede verdieping biedt nog twee ruime slaapkamers met Velux dakramen en veel licht. Ook deze verdieping is voorzien van vloerverwarming en strak afgewerkt met laminaat.

Buitenruimte:

De achtertuin is gelegen op het noorden en beschikt over een overkapping met lichtstraat, kunstgras, borders, een buitenkraan en regenton. De voortuin ligt op het zuidwesten en biedt een zonnige plek om buiten te zitten.

Pluspunten op een rij:

Vrijstaand woonhuis in jaren ’30 stijl

Energielabel A en 6 zonnepanelen

Gietvloeren en vloerverwarming op alle verdiepingen

Luxe keuken en twee moderne badkamers

Vier volwaardige slaapkamers

Twee parkeerplaatsen op eigen terrein

Garage met elektrische deur

Rustige ligging aan een plantsoen

Oplevering medio september 2025;

Bekijk volledige omschrijving

Foto’s van het huis

Prinses Alexialaan 19
Prinses Alexialaan 19
Prinses Alexialaan 19
Prinses Alexialaan 19

Locatie

Weet je een potentiële koper? Deel dit huis via:

Heb je gevonden wat je zocht?

A
Beschikbaar

Prinses Alexialaan 19

  • Hoofddorp
  • 6 kamers
  • € 1.000.000,-
Weet je een potentiële koper? Deel dit huis via:

Kenmerken

Overdracht
Prijs) € 1.000.000,-
Aanmeld datum) 27 May 2025
Status) Beschikbaar
Aanvaarding) In overleg
Indeling
Aantal kamers 6
Aantal slaapkamers 4
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte 173 m2
Team Kijck