Klik op de button hieronder en vraag een bezichtiging aan
Ik wil graag een bezichtiging inplannenAls jij op zoek bent naar een leuke eengezinswoning in het centrum van Hoofddorp, dan ben je bij Graan voor Visch 15204 aan het juiste adres! Deze tussenwoning biedt onder andere een ruime woonkamer, open keuken, vier slaapkamers en een badkamer. Bovendien beschik je er over een zonnige tuin en zes zonnepanelen voor lage energiekosten, om het plaatje compleet te maken. Kom je snel eens KIJCK.en? Onze makelaars leiden je graag rond.
Als jij op zoek bent naar een leuke eengezinswoning in het centrum van Hoofddorp, dan ben je bij Graan voor Visch 15204 aan het juiste adres! Deze tussenwoning biedt onder andere een ruime woonkamer, open keuken, vier slaapkamers en een badkamer. Bovendien beschik je er over een zonnige tuin en zes zonnepanelen voor lage energiekosten, om het plaatje compleet te maken. Kom je snel eens KIJCK.en? Onze makelaars leiden je graag rond.
Indeling
Woonkamer
Je komt de woning binnen via de hal met de meterkast en toegang tot het separaat toilet met een fonteintje, de trapopgang naar boven, garderobekast, kruipruimte en woonkamer. De doorzon woonkamer biedt alle leefruimte om fijn op de bank te zitten en gezellig te tafelen. De ruimte is sfeervol afgewerkt met een houten vloer en gestucte wanden.
Keuken
De woonkamer loopt naadloos over in de open keuken. Deze is in een L-vorm geplaatst en voorzien van een vijf pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Er is veel werk- en opbergruimte en tijdens het koken kun je leuk kletsen met familie en vrienden aan tafel. Door de keukendeur ben je verbonden met de tuin.
Slaapkamers
Verdeeld over de twee bovenverdiepingen liggen vier slaapkamers, waarvan drie op de eerste verdieping en de vierde op de tweede verdieping. Eén van de kamers op de eerste verdieping is momenteel ingericht als inloopkast. De twee kamers aan de achterzijde van de eerste verdieping zijn voorzien van rolluiken. De kamer op de tweede verdieping heeft een dakkapel met rolluik. De verdiepingen zijn netjes afgewerkt met een laminaatvloer en gestucte wanden, zo kun je hier gemakkelijk op voortborduren met jouw eigen interieurstijl. Op de overloop van de tweede verdieping vind je tevens de Remeha CV-ketel uit 2022 en ruimte voor de wasapparatuur met een klein dakraam voor frisse lucht.
Badkamer
De badkamer op de eerste verdieping is voorzien van een douchehoek, wastafelmeubel, toilet en comfortabele vloerverwarming. Zo is deze ruimte helemaal compleet en kun je hier goed tot rust komen onder een warme douche.
Tuin
De tuin heeft een zuidelijke ligging en is daardoor heerlijk zonnig. Deze buitenruimte is aangelegd met houten vlonders en hardhouten schuttingen. Dat belooft lekker buiten zitten en simpelweg genieten. Verder zijn de stenen schuur met elektra en licht en ook de achterom natuurlijk erg handig.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1973;
– Zes zonnepanelen van september 2022 met tien jaar garantie;
– Glasvezel;
– Tuin op het zuiden;
– Parkeervergunning € 70,50 per twee jaar voor bewoners, verder parkeren met blauwe parkeerschijf;
– Oplevering in overleg;
– Vaste notaris Gopisingh Van Os (inclusief opmaak koopakte).
Omgeving
Je woont hier in het centrum van Hoofddorp. Het is een kindvriendelijke wijk met diverse speelweides en direct voor de woning ligt een voetpad. Centrumvoorzieningen, een supermarkt, scholen en sportmogelijkheden zijn allemaal in de buurt. Ook het openbaar vervoer ligt op loopafstand en de A4 en N201 richting Schiphol, Amsterdam, Den Haag en Zandvoort zijn zo te bereiken.
Deze woning heeft een definitief energielabel, te weten A. Dit verloopt op 25-04-2033.
Bij KIJCK. maken we het persoonlijk. Hoe mogen wij u aanspreken?
We gebruiken cookies om onze website en services te optimaliseren.