Klik op de button hieronder en vraag een bezichtiging aan
Ik wil graag een bezichtiging inplannenMoet je eens KIJCK.en wat een uitzicht!
Moet je eens KIJCK.en wat een uitzicht!
Wat dacht je van een ruime woonkamer, een complete keuken, twee slaapkamers en een nette badkamer? Er is een woningbreed balkon aanwezig met een zonnige ligging en een fantastisch uitzicht.
Neem snel contact op met één van onze makelaars, zij laten je de woning graag van binnen zien. Zien we je snel?
Indeling
Achtste verdieping
Je komt het appartement binnen via de entree met de garderobe. De woonkamer is ruim van formaat, waardoor er meer dan voldoende ruimte is voor een comfortabele zithoek en een gezellige eethoek.
Het hele huis is afgewerkt met een mooie laminaatvloer en wit stucwerk op de wanden; een ideale basis voor verschillende interieurstijlen. De grote ramen en een deur naar het ruime balkon zorgen voor een prettige inval van daglicht.
Vanuit de woonkamer zijn de keuken, twee slaapkamers en de badkamer toegankelijk. Laten we eerst verder lopen naar de keuken.
De keuken is geplaatst in een L-opstelling en ook hier zijn fijne ramen aanwezig voor de inval van natuurlijk daglicht. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur.
Beide slaapkamers zijn van een goed formaat en hebben eveneens een aangename lichtinval.
In de badkamer ben je voorzien van een toilet, wastafel en heerlijke douche.
Balkon
Het woningbrede balkon is gelegen op het westen en je beschikt hier over voldoende ruimte voor een leuke tuinset zodat jij optimaal van het buitenleven kunt genieten. Vanaf het balkon heb je een schitterend uitzicht over de stad en de Sloterplas!
Complex
De woning is gelegen in een goed onderhouden complex met in totaal dertien woonlagen, die bereikbaar zijn via een tweetal liften of het trappenhuis. Daarnaast is er een behulpzame en actieve huismeester aanwezig.
Bij het complex is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. (De vergunning bedraagt +/- € 96,- per twee jaar.)
Omgeving
De woning is op een zeer aantrekkelijke locatie gelegen. Het grenst direct aan de Sloterplas en het Sloterpark. Daarnaast zijn voorzieningen als winkels, het openbaar vervoer (tramlijn 13 en metro) en uitvalswegen (ring A10) op korte afstand te vinden. Plus, je bevindt je hier op fietsafstand van de binnenstad!
Bijzonderheden:- Vaste notaris Albers en van Tienen;
– Energielabel C
– Professionele en gezonde VvE;
– Verkoper heeft de eeuwigdurende erfpacht met de gunstige voorwaarden vastgelegd
– Heerlijk licht appartement met prachtig uitzicht;
– Berging;
– Oplevering in overleg en snel mogelijk;
– Een slaapkamer met toegang tot het balkon;
– Servicekosten €284,- per maand: In de servicekosten zijn onder andere de kosten voor de opstalverzekering verwerkt, de kosten van de administrateur, de kosten voor groot onderhoud, stookkosten en schoonmaak van het complex en de kosten van de huismeester;
— Verkoper heeft zelf nooit in de woning gewoond en neemt een asbestclausule op in de koopakte.
Bij KIJCK. maken we het persoonlijk. Hoe mogen wij u aanspreken?
We gebruiken cookies om onze website en services te optimaliseren.